Wood Polish

Dzięki Wood Polish twoje drewno zyska niezrównany połysk w połączeniu z niezwykle trwałą ochroną.Zastosowanie wykończeń w postaci szlachetnego drewna wymaga specjalnej opieki. W większości przypadków drewno jest zabezpieczone kilkoma cienkimi warstwami bezbarwnego lakieu. Właśnie dla tych delikatnych warstw Swissvax opracował specjalny wosk karnauba dzięki ,któremu twoje drewno zyska niezrównany połysk w połączeniu z niezwykle trwałą ochroną.

Leather Clean PH

Zawiera aktywne składniki ulegające biodegradacji. Środek ten charakteryzuje się neutralną wartością współczynnika pH, jest wzbogacony gliceryną i może być stosowany do regularnego czyszczenia skóry w sposób niepowodujący zniszczenia jej koloru. Jako „płynne mydło do skóry” posiada znakomite właściwości czyszczące.
Leather Gloss Corrector Matt

Łatwy do aplikowania za pomocą niewielkiej gąbki.Jest on zupełnie bezbarwny i sprawia, że powierzchnia skóry nabiera typowego dla nowych samochodów matowego wyglądu.
Leather Glaze

Nowa skóra pozostaje zawsze nowa.Stosowanie środka Leather Glaze znacząco zmniejsza oznaki zużycia. Miejscem, w którym skóra zużywa się w najbardziej zauważalny sposób, jest fotel kierowcy. Dlatego też siedzenia samochodów należy zawsze zabezpieczać preparatem Leather Glaze.
Leather Milk

Łatwy w użyciu środek do pielęgnacji skóry.Swissvax Leather Milk jest łatwym w użyciu produktem do pielęgnacji skóry. Odżywia i regeneruje. Jest także wzbogacony witaminą E, gliceryną i olejkiem bananowym, dzięki którym skóra zachowuje naturalny poziom wilgoci.

Fabric

Odżywia i konserwuje dywaniki i tapicerkę materiałową.Fabric jest to koncentrat do czyszczenia i konserwacji tapicerki materiałowej i dywaników który rozcieńcza się z CO2. Odżywia i czyści materiał nadając jemu nowy i świeży wygląd.

Metal Polish

Usuwa osad oraz skutki korozji i utleniania skutecznie, szybko i łagodnie, zapewniając wysoki połysk oraz długotrwałą ochronę. Metal Polish może być stosowany również do polerowania elementów mosiądzowanych i niklowanych. Zapewnia długotrwałą ochronę przed kwaśnymi deszczami i zapobiega powstawaniu plam z płynu chłodzącego na osłonie chłodnicy.Metal Polish efektywnie usuwa utlenienia i oferuję długoterminową ochronę metalu.

Plastic Wash

Środek idealny do czyszczenia powierzchni plastikowych oraz winylowych. Bardzo łatwy w użyciu środek do czyszczenia plastiku i winylu. Wystarczy nanieść go na czystą ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię a następnie dokładnie wyczyścić delikatnie dociskając. Po wysuszeniu elementów należy nanieść środek protecton w celu zabezpieczenia i koserwacji czyszczonych elementów.
Protecton

Środek do konserwacji plastików i winylu. Swissvax Protecton to środek konserwujący wzbogacony szlachetnymi olejkami, który zastępuje utraconą przez tworzywo sztuczne wilgoć i przywraca elementom plastikowym pierwotny wygląd.