Swissvax Boat wax

Wosk z zawartoscią mieszanki PTFE przeznaczony do łodzi wykonanych z drewna. Swissvax Boat wax jest bardzo trwałym woskiem przeznaczonym do stosowania w ciężkich warunkach pracy na lakierowanych powierzchniach drewnianych. Co to jest PTFE? Żywica policzterofluoroetylenowa (PTFE) należy do grupy polimerów parafinowych, w których wodór jest w całości bądź części zastąpiony fluorkiem. Wynalezienie pierwszej żywicy PTFE było dziełem firmy DuPont w 1938 r.
Cleaner Fluid Professional

>Roztwór do konserwacji lakieru, posiadający właściwości odżywcze dzięki zawartym „gęstym” olejkom polerującym. Likwiduje przebarwienia i utlenienia lakieru, żrące ptasie odchody oraz zarysowania i hologramy.
Marine Wax

Wosk z zawartoscią mieszanki PTFE przeznaczony do łodzi wykonanych z tworzywa sztucznego. Swissvax Marine wax jest bardzo trwałym woskiem przeznaczonym do stosowania w ciężkich warunkach pracy na lakierowanych powierzchniach z tworzywa sztucznego. Co to jest PTFE? Żywica policzterofluoroetylenowa (PTFE) należy do grupy polimerów parafinowych, w których wodór jest w całości bądź części zastąpiony fluorkiem. Wynalezienie pierwszej żywicy PTFE było dziełem firmy DuPont w 1938 r.

Rain-X

Preparat Rain-X sprawia, że na szklanych powierzchniach woda po prostu zamienia się w krople, co zapewnia idealnie czystą powierzchnię szyb, bez żadnych smug, a także doskonałą widoczność podczas deszczu, nawet przy mniej skutecznej pracy wycieraczek. Fakt ten nabiera szczególnego znaczenia w nocy w przypadku pojazdów nadjeżdżających z przeciwka. Pozostałości po owadach można usunąć przy użyciu zwykłej wilgotnej ściereczki. Środek Rain-X nie zostanie zmyty nawet po wizycie w automatycznej myjni samochodowej.

Wood Polish

Dzięki Wood Polish twoje drewno zyska niezrównany połysk w połączeniu z niezwykle trwałą ochroną.Zastosowanie wykończeń w postaci szlachetnego drewna wymaga specjalnej opieki. W większości przypadków drewno jest zabezpieczone kilkoma cienkimi warstwami bezbarwnego lakieu. Właśnie dla tych delikatnych warstw Swissvax opracował specjalny wosk karnauba dzięki ,któremu twoje drewno zyska niezrównany połysk w połączeniu z niezwykle trwałą ochroną.