Rain-X

Preparat Rain-X sprawia, że na szklanych powierzchniach woda po prostu zamienia się w krople, co zapewnia idealnie czystą powierzchnię szyb, bez żadnych smug, a także doskonałą widoczność podczas deszczu, nawet przy mniej skutecznej pracy wycieraczek. Fakt ten nabiera szczególnego znaczenia w nocy w przypadku pojazdów nadjeżdżających z przeciwka. Pozostałości po owadach można usunąć przy użyciu zwykłej wilgotnej ściereczki. Środek Rain-X nie zostanie zmyty nawet po wizycie w automatycznej myjni samochodowej.

Bike Bath

Miękki jak deszczówka, Bike Bath jest przyjaznym dla lakieru szamponem (koncentrat), który skutecznie oddziela brud od powierzchni lakierowanej. Neutralna wartość współczynnika pH powoduje, iż Twoje wysokiej jakości wykończenie woskiem Swissvax nie będzie zagrożone
Bike Sheen

Bike Sheen to innowacyjny, nowoczesny wosk Carnauba dla motocykli. Formuła zapobiegajaca przywierania osadu paliwowego chroni nasze malunki "airbrush i zapobiega powstawaniu mikrorys.
Cleaner Fluid Regular

Roztwór do konserwacji lakieru, posiadający właściwości odżywcze dzięki zawartym „gęstym” olejkom polerującym i brakiem substancji ściernych. Działanie płynu Cleaner Fluid kończy się tuż przy właściwej warstwie lakieru i nie wywołuje jej zarysowań. Jego stosowanie całkowicie eliminuje ślady zarysowań, drobne rysy, smołę, soki roślinne i resztki starego wosku jak również wypełnia pory lakieru konserwując go i pozostawiając idealnie gładką powierzchnię. Konwencjonalne środki do polerowania zawdzięczają swoje właściwości zawartym w nich substancjom ściernym. Ich wadą jest to, że prowadzą do starcia lakieru, ponieważ cząsteczki substancji ściernych nieustannie przenikają przez warstwę nowego lakieru.
Nano Express

Usuwa odciski palców, brud i tłuszcz z kół, akrylu, chromu i tworzyw sztucznych jak również maskuje mikro zarysowania powstałe od mycia samochodu. Swissvax Nano Express to innowacyjny Quick Detailer oparty na technologii nano przeznaczony do stosowania z wszystkimi materiałami napotkanymi na zewnątrz samochodu. Dokładnie czyści i wzmacnia lakier, tworzywa sztuczne, felgi aluminiowe i chromowane pozostawiając nieskazitelną czystość i doskonałą ochronę. Nano Express stanowi trzeci element pomiędzy myciem a woskowaniem samochodu doskonale wypełniając tą lukę. Usuwa odciski palców, brud i tłuszcz z kół, akrylu, chromu i tworzyw sztucznych jak również maskuje mikro zarysowania powstałe od mycia samochodu.
Quick Finish

Wspaniały połysk już po chwili. Nie potrzeba więcej niż dwie minuty, aby Twój samochód zyskał „świeżo woskowany” wygląd. Swissvax Quick Finish – preparat do szybkiego czyszczenia lakieru – jest brakującym ogniwem pomiędzy myciem a woskowaniem. W ciągu zaledwie kilku sekund, bez wody usuwa kurz, tłuszcz, brud i odchody ptaków. Jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla nałożonej warstwy wosku Swissvax oraz dla wszystkich lakierowanych powierzchni.

Metal Polish

Usuwa osad oraz skutki korozji i utleniania skutecznie, szybko i łagodnie, zapewniając wysoki połysk oraz długotrwałą ochronę.Metal Polish może być stosowany również do polerowania elementów mosiądzowanych i niklowanych. Zapewnia długotrwałą ochronę przed kwaśnymi deszczami i zapobiega powstawaniu plam z płynu chłodzącego na osłonie chłodnicy.Metal Polish efektywnie usuwa utlenienia i oferuję długoterminową ochronę metalu.