Car Bath Opaque

Specjalny koncentrat szamponu (500 litrów roztworu do mycia) opracowany dla matowych wykończeń lakierniczych i folii winylowych.Skutecznie i bez wysiłku oddziela brud od powierzchni lakieru i folii. Jest całkowicie bezpieczny dla twojego lakieru i zaleca się go do regularnego mycia.
Pre Cleaner Opaque

Pre-spray do czyszczenia, opracowany specjalnie dla matowych wykończeń lakierniczych (stosowany również na foliach matowych). Łatwo usuwa tłuszcz, smołę brud,odcisków palców itp. Nie osłabia matowego wykończenia powierzchni. Jest obowiązkowym środkiem przed zastosowaniem wosku swissvax opaque.
Quick Finish Opaque

preparat do szybkiego czyszczenia lakieru matowego i folii – jest brakującym ogniwem pomiędzy myciem a woskowaniem. W ciągu zaledwie kilku sekund, bez wody usuwa kurz, tłuszcz, brud i odchody ptaków. Jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla powierzchni matowych.
Wosk Opaque

Wosk premium (40% objętości carnauby) specjalnie opracowany dla wszystkich lakierów matowych w tym folie. Oferuje długoterminową ochronę przed negatywnymi i szkodliwymi czynnikami bez szkody dla naszego matowego wykończenia. Przed zastosowaniem należy użyć środka Pre-Cleaner Opaque.